Truva Yapı Arnavutköy

Truva Yapı tesisat Arnavutköy Servisi

Truva Yapı tesisat Arnavutköy Servisi olarak alanında uzman bir kadro ile hizmet sunuyoruz. Bu alanda donanımlı servis olarak hizmet vermemizin siz değerli kullanıcılara birçok avantajları olmaktadır. Tecrübemizle alanımızdaki bilgi ve becerilerimizi güler yüzlü kadromuzla buluşturuyoruz.

Başarı için gerekli alt yapı ve gerekli kadro ile durmadan yenileniyoruz. Biliyoruz ki başarı rastgele bir şey değildir. gerekli olan tüm gereksinimlerimizi en üst düzeyde yerine getirmeye çalışıyoruz. 

Truva Yapı tesisat Arnavutköy Servisi

Gömme rezervuar, su haznesinin duvar içine gömülü olup gizlendiği ve dış kısımda yalnızca suya basma kısmı görünen klozete veya düz tuvalete su veren bölüme verilen isimdir. Pisuarlar ayakta kullanıma uygun olan ve erkekler için üretilen duvarda sabit bulunan bir tuvalet çeşididir.

Truva Yapı tesisat Arnavutköy Servisi

Gömme rezervuar, plastik malzeme ve yaylı sistemler ile birbirine bağlanmış bir sifon sistemidir.

Truva Yapı tesisat Arnavutköy Servisi

Pisuarlar tek bir hazne içerisinde hem tuvalet hem de su verme haznesini bulunduran duvara monteli yapılardır. Pisuarlar arkadan veya önden ya da her iki biçimde de su girişli şekilde olabilmektedir.

Gömme rezervuarlarda önemli olan ayrı bir özellik ise iki farklı su akıtma sistemi olması.

İki düğme yan yana bulunan dış kısımda az ve çok su akması için tercihi yapılabilmektedir.

Truva Yapı tesisat Arnavutköy Servisi

Yukarı da verdiğimiz bu bilgiler doğrultusunda gömme rezervuar ve pisuarların belli periyotlarda mutlaka bakım ve onarımları yapılmalıdır.

  • Lavabo Takımları Servisi
  • Klozet Servisi
  • Armatür Servisi
  • Duş Sistemleri Servisi
  • Bideler Servisi
  • Helâ Taşları Servisi

Uzman kadromuzla 7/24 Sizlere hizmet vermek için çalışıyoruz. Sizde aldığınız ürünleriniz  için bize ulaşabilirsiniz. Ekranın sol tarafında watsapp ikonuna tıkladığınızda yazabilirsin. Ekranın sağ tarafında ise telefonda ara özelliği ile direkt iletişim sağlayabilirsiniz.